~~ LiseLiLerin GençLik PorTaLı ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~ LiseLiLerin GençLik PorTaLı ~~

~~»» | χ ℓιѕєℓιѕт χ | ««~~

AnasayfaAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kobe: Çok önemli bir galibiyet

4 posters
YazarMesaj
LucifeR
Müdür
Müdür
LucifeR

LiseliyisT ReP Sayisi
Başarı:
Kobe: Çok önemli bir galibiyet Left_bar_bleue999/1000Kobe: Çok önemli bir galibiyet Empty_bar_bleue  (999/1000)
Takımlar: Galatasaray Galatasaray
Ruh Hali: Eğlenceli Eğlenceli

Kobe: Çok önemli bir galibiyet Empty
MesajKonu: Kobe: Çok önemli bir galibiyet   Kobe: Çok önemli bir galibiyet EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 2:57 pm

Los Angeles Lakers'ın son şampiyon San Antonio Spurs'ü deplasmanda 93-91 mağlup ederek Batı Konferansı final serisinde 3-1 öne geçtiği maçta 28 sayı – 10 ribauntla double-double yapan Kobe Bryant, çok önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Kobe: Çok önemli bir galibiyet 30905

Batı Konferansı final serisinin 4. maçında San Antonio Spurs'ü deplasmanda 93-91 yenerek 3-1 öne geçen Los Angeles Lakers'ın süper starı Kobe Bryant, maç sonunda yaptığı açıklamada, deplasmanda aldıkları galibiyetin önemini vurguladı.

Karşılaşmayı 28 sayı ile noktalayarak takımının skor yükünü üstlenen normal sezonun en değerli oyuncusu, "Bizim için çok önemli bir adım. San Antonio deplasmanında maç kazanmak için bu gece çok daha iyi iş çıkardık. Bizim için çok önemli bir galibiyet" dedi.

Son çeyrekte ürettiği 8 sayıyla Lakers'a önemli katkı yapan Lamar Odom, "Maç içinde yaratıcılığımı korudum. Karşılaşma boyunca sağlam durdum ve kendime bu maçın çok uzun bir maç olacağını söyledim" diye konuştu.

Maçın sona ermesine 2.1 saniye kala kullandığı üç sayılık atış sırasında Derek Fisher'ın kendisine faul yaptığı yönünde itirazlarda bulunan; ancak maç sonunda yaptığı açıklamada konferans finallerinde bu tür düdüklerin çalınmadığını ifade eden Spurs'lü Brent Barry, "Batı Konferansı finalinde bu tür pozisyonlara faul çalınmayacak. Belki normal sezonda çalınabilir; fakat Batı Konferansı finalinde çalınmamalıydı" dedi.

Son pozisyonda Brent Barry'e yaptığı savunmayla Lakers'ın sahadan galibiyetle ayrılmasında önemli rol oynayan Derek Fisher, "Son pozisyonda kesinlikle temas vardı; ama teması benim yaptığımı düşünmüyorum" şeklinde konuştu.

Hakemlerin son hücumda doğru karar verdiğini belirten Spurs'ün tecrübeli antrenörü Gregg Popovich ise, "Hakem ben olsaydım, son hücumda Derek Fisher'a faul çalmazdım" dedi.
http://liseliyist.eniyiforum.org
The AySeR
Okula Alışan Öğrenci
Okula Alışan Öğrenci
The AySeR

LiseliyisT ReP Sayisi
Başarı:
Kobe: Çok önemli bir galibiyet Left_bar_bleue6/1000Kobe: Çok önemli bir galibiyet Empty_bar_bleue  (6/1000)
Takımlar: Türkiye Türkiye
Ruh Hali: Agresif Agresif

MesajKonu: Geri: Kobe: Çok önemli bir galibiyet   Kobe: Çok önemli bir galibiyet EmptyPaz Haz. 08, 2008 11:17 am

adam çokmuşVery Happy
tranqueil
Notları Yavaş Yavaş Düzelen Öğrenci
Notları Yavaş Yavaş Düzelen Öğrenci
tranqueil

LiseliyisT ReP Sayisi
Başarı:
Kobe: Çok önemli bir galibiyet Left_bar_bleue999/1000Kobe: Çok önemli bir galibiyet Empty_bar_bleue  (999/1000)
Ruh Hali: Cesur Cesur

MesajKonu: Geri: Kobe: Çok önemli bir galibiyet   Kobe: Çok önemli bir galibiyet EmptyCuma Haz. 13, 2008 7:46 pm

Ya beyler Ben Kobe Hayranıyım :p
LaDy_CuLLéN
Okula Alışan Öğrenci
Okula Alışan Öğrenci
LaDy_CuLLéN

LiseliyisT ReP Sayisi
Başarı:
Kobe: Çok önemli bir galibiyet Left_bar_bleue1000/1000Kobe: Çok önemli bir galibiyet Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Ruh Hali: Deli Bozuk Deli Bozuk

MesajKonu: Geri: Kobe: Çok önemli bir galibiyet   Kobe: Çok önemli bir galibiyet EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 11:51 am

p.icin saoLn Smile

1 sayfadaki 1 sayfası