~~ LiseLiLerin GençLik PorTaLı ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~ LiseLiLerin GençLik PorTaLı ~~

~~»» | χ ℓιѕєℓιѕт χ | ««~~

AnasayfaAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA

4 posters
YazarMesaj
Rock_Syscy
Yeni Öğrenci
Yeni Öğrenci
Rock_Syscy

LiseliyisT ReP Sayisi
Başarı:
Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA Left_bar_bleue100/1000Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA Empty_bar_bleue  (100/1000)
Takımlar: Tarafsız Saha Tarafsız Saha
Ruh Hali: Deli Bozuk Deli Bozuk

Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA Empty
MesajKonu: Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA   Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA EmptyPtsi Haz. 09, 2008 1:35 pm

Zavallı delikanlı olacaklardan habersiz karşılıksızca seviordu genç kızı.Soruyordu; askere gittiğimde beni bekliycekmisin?
-Evet elbette... diyordu genç kız.
Delikanlı sevinç sellerinde boğuluyordu adeta.
Günler geçti... Genç artık hazırdı askere gitmeye,vedalaşıldı sevdiğinin alnından öpüp son kez baktı gözlerine ve 'bekle dönücem' dedi.Genç kızda biliyorum dercesine salladı başını.
Delikanlı bindi otobüsüne ve gözyaşları arasında yavaşça otogardan ayrıldı.
Aradan günler geçti.Delikanlının yazdığı hiçbir mektuba cvp gelmiyordu.Ne yazarsa yazsın genç kızdan ses seda yoktu.
Birgün koğuşta otururken geldi beklenen mektup.Delikanlı okuduğunda gözyaşlarına boğuldu.
''Ben seni bekleyemiyorum ve başkasından hoşlanıyorum herşey bitti fotoğraflarımı geri yolla'' yazıyordu.
Delikanlı kendini topladı ve asker arkadaslarında ne kdr kız fotoğrafı varsa alıp mektubun içine koydu ve şöyle yazdı. '' Hangisiydin hatırlayamadım kendini belirtte öle yollim fotoğraflarını''
LucifeR
Müdür
Müdür
LucifeR

LiseliyisT ReP Sayisi
Başarı:
Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA Left_bar_bleue999/1000Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA Empty_bar_bleue  (999/1000)
Takımlar: Galatasaray Galatasaray
Ruh Hali: Eğlenceli Eğlenceli

MesajKonu: Geri: Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA   Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA EmptyPtsi Haz. 09, 2008 1:39 pm

Way bea fena deqiL hikaye etkileyicide cocukta capkinmis ya xD
http://liseliyist.eniyiforum.org
tranqueil
Notları Yavaş Yavaş Düzelen Öğrenci
Notları Yavaş Yavaş Düzelen Öğrenci
tranqueil

LiseliyisT ReP Sayisi
Başarı:
Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA Left_bar_bleue999/1000Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA Empty_bar_bleue  (999/1000)
Ruh Hali: Cesur Cesur

MesajKonu: Geri: Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA   Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA EmptyCuma Haz. 13, 2008 7:35 pm

oLm Bütün Kızlar Nazlıdır :d
LaDy_CuLLéN
Okula Alışan Öğrenci
Okula Alışan Öğrenci
LaDy_CuLLéN

LiseliyisT ReP Sayisi
Başarı:
Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA Left_bar_bleue1000/1000Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Ruh Hali: Deli Bozuk Deli Bozuk

MesajKonu: Geri: Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA   Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 8:38 am

ii LaF SokusturMus Ama Very Happy ii OLmus Kıza Very Happy Ne siniR oLmstur Very Happy Ayrıca Hic De biLe Bütün KzLaR NazLı deqiLdR SaDeCe aSırı İLqi İstiorz Very Happy

Şu İşe Bi Bakın Kızın yaPTıgıNA
1 sayfadaki 1 sayfası